Екскурзия до Припят
Предишна тема  |  Следваща тема  >

Създайте нова тема  Напишете отговор
Чернобил > Категория - Общи въпроси

Автор Съобщение
Dimitur Minchev
Нов потребител
Нов потребител

Екскурзия до Припят   Отговорете с цитат   

Здравейте,макар и от скоро да сам потребител в сайт-а искам да попитам няма ли хора които биха искали да организираме екскурзия до Украина или по точно Припят???Мечта ми е от години да посетя града-ако на някои му допада предлоението нека да изрази мнение.
Мнение Вто Дек 09, 2008 4:05 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sunny
Dictador
Dictador

Местожителство: Някъде там ...
  Отговорете с цитат   

Здравей и добре дошъл при нас.

За екскурзия вероятно ще се намерят желаещи, но въпроса ще опре и до финансовата страна на въпроса. До колкото си спомням имаше даже тема по въпроса и там обсъждахме цените за пътуването.

П.П.
Имам само една молба. моля да пускаш темите в правилният раздел. Предварително благодаря и приятни изкарване в нашият форум.

Мнение Вто Дек 09, 2008 10:54 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Dimitur Minchev
Нов потребител
Нов потребител

Отговорете с цитат   

Здравейте отново като гледам няма много заинтерасовани от темата ми,но все пак искам поне някои да ми отговори (горе-долу)колко ще излезе едното ходене до украина и какво се изисква за да мога да премина границите на град Припят.Благодаря ви предварително и се надявам на скорошен отговор
Мнение Пон Яну 12, 2009 12:45 am
razved4ik
Ранг - Киев
Ранг - Киев

Местожителство: България, Стара Загора
ОТНОСНО ЕКСКУРЗИЯТА   Отговорете с цитат   

Относно екскурзията много пъти сме говорили за нея, дори има и форум за това.
НО, за да отидем в Припят ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се запишем за екскурзия с официалната група от сайта www.pripyat.com.
В противен случай, няма кой да ни пусне да влезем в Зоната или ако успеем ще ни смятат за мародери, което е наказуемо.
Що се отнася за пътуването до Украйна, много е лесно-има полет от София до Киев...стига да можем да си го позволим Усмивка
ОБАЧЕ, ако се събере групичка стабилна и сериозна, аз поемам ангажимента да говоря с гл. редактор на pripyat.com, защото се познаваме и ще уредя екскурзията.
НО пак повтарям приятели, трябва да сме сигурни в количеството на хората!
[b]
[/b]
Мнение Пон Яну 12, 2009 9:24 am
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Reiko
Модератор
Модератор

Местожителство: Plovdiv
  Отговорете с цитат   

А възрастова граница има ли? Не е задължително да си хващаме самолет. Баща ми работеше преди в БДЖ и каза че има влак за Киев.
Мнение Пон Яну 12, 2009 2:05 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
razved4ik
Ранг - Киев
Ранг - Киев

Местожителство: България, Стара Загора
ОК!   Отговорете с цитат   

Да, прав си, има и влак до Киев!
Има възрастова граница-трябва да си пълнолетен!
Усмивка
Мнение Пон Яну 12, 2009 10:05 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Reiko
Модератор
Модератор

Отговорете с цитат   

Ееееееее тва е доста лошо защото аз съм на 17.
Мнение Пон Яну 12, 2009 10:44 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sunny
Dictador
Dictador

Отговорете с цитат   

razved4ik приятелю ще можеш да провериш пропуска до коя гранична проверка важи. Дали има възможност да се организира тур с посещение на самата централа или възможно най-близката дестинация. Понеже до колкото знам имаше разлика в цените в зависимост от това до кой граничен пост се стига.

Колкото до възрастовата граница вероятно това се налага понеже всеки посетител до колкото съм запознат подписва документи, че разбира риска и е съгласен с посещението и сам носи отговорност и осъзнава всичко свързано с тур в обалстта.

Мнение Вто Яну 13, 2009 12:35 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Dimitur Minchev
Нов потребител
Нов потребител

Отговорете с цитат   

добре де аз предлагам да се посаберем на удобно място за всичките и да поговорим по въпроса защото като гледам тези клипчета от Припят и нещо в мен се обраща искам да ИДА хаиде да покажем малко организация.Предполагам че не само на мен ми е мечта!!!
Мнение Вто Яну 13, 2009 3:15 pm
Dimitur Minchev
Нов потребител
Нов потребител

Отговорете с цитат   

Приятели днес пратих писмо до репортерката Ирина Алексиева която прави предаване за чернобил.Попитах какво е нужно,за какви финанси става дума и разбира се за евентуално някаква документация ако е нужна надявам се само да ми отговори в наи-близък срок Усмивка
Мнение Вто Яну 13, 2009 3:22 pm
Sunny
Dictador
Dictador

Отговорете с цитат   

За среща говорихме доста приятелщ, но разликата в местожителството си казва думата. Всеки един потребител на форума беше поканен, но малцина изявиха желание и се включиха в дискусията за среща на форума. Затова и не съм писал повече по темата. Аз оставам твърдо зад идеята за среща и даже смятах скоро да обявя дата и място за срещата. Някоя бирария в центъра на София, където да се съберем на по бира.

Колкото до пътуването до Чернобил там при мен нещата седя малко по сложно, но според мен се изисква да се съберат няколко наистина сериозни човека и екскурзията няма начин да не се състои. Ако се съберат такива аз лично дори и да не успея да се присъединя ще съдействам всячески за да подпомогна пътуването.

Мнение Вто Яну 13, 2009 7:25 pm
Dimitur Minchev
Нов потребител
Нов потребител

Отговорете с цитат   

Ми аз имам много голям мерак за среща с хорицата от форума,но проблема е там че аз съм от димитровград и дори да се състои това събиране аз няма да мога да доида защото си нямам идея кое каде е в София иначе ако на някое по достъпно място паля колата и идвам PS...е-маил-а които пратих на репортерката за никъф не послужи каза ми да се поровя в интернет Sad
Мнение Сря Яну 14, 2009 12:21 am
Sunny
Dictador
Dictador

Отговорете с цитат   

Ако те интересува ще изпратя отново писма на туристическите агенции за определени оферти, но съм горе долу на ясно какво ще ми отговорят. Всичко зависи от бройката на желаещите. Разбира се колкото групата е по-малка, толкова и цената е по-висока. Иначе до колкото помня имаше предложения от повече от една агенция. Сега предполагам ще има още повече. Интереса явно е голям вече доста фирми добавят и тази дестинация в ценовите си листи. И сега конкуренцията ще е по скоро от към цени и какво допълнително ще могат да набавят само при договорка с конкретната фирма.

Мнение Сря Яну 14, 2009 8:53 am
Reiko
Модератор
Модератор

Отговорете с цитат   

Желаещи има много ама не всеки може да доиде като мене на пример защото не съм пълнолетен.
Мнение Сря Яну 14, 2009 2:02 pm
Dimitur Minchev
Нов потребител
Нов потребител

Отговорете с цитат   

Reiko не е казано че утре заминаваме спокойно има доста време,а и никаде не е казано че ваобще някаде ще идем !!!Това са просто предложения ,размисли и малко надежди!!!А Sunny ако няма да е проблем за теб прати някои друг е-маил на тез агенций да видя офертите а и не само аз Razz мерси предварително Усмивка
Мнение Чет Яну 15, 2009 5:43 am

Създайте нова тема Напишете отговор
Бърза навигация
Идете на:   
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа.
В момента е: Вто Сеп 27, 2022 2:59 am
  Покажи мнения от преди: