Грешка в сайта.
Предишна тема  |  Следваща тема  >

Създайте нова тема  Напишете отговор
Чернобил > Предложения и критики

Автор Съобщение
S.T.A.L.K.E.R.
Ранг - Чернобил
Ранг - Чернобил

Местожителство: Припять...
Грешка в сайта.   Отговорете с цитат   

Цитирам даден коментар и цъкам на "Прати" и получавам следното съобщение:

Обща Грешка

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

Rolling Eyes
Мнение Съб Ное 29, 2008 11:18 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sunny
Dictador
Dictador

Местожителство: Някъде там ...
  Отговорете с цитат   

Sad За съжаление приятелю знам за проблема той се появява когато пусналият темата е отбелязал форума да му изпраща мейл при нов отговор и търся подходящо решение на проблема понеже форумната система е изключително много променена от основният вариант. Проблема се появи когато форума беше нападнат от спам ботове. Работя над решаването на проблема и се надявам скоро да имам приемливо решение.

Още веднъж съжалявам за създалият се проблем.

П.П.
Когато се поства мнение независимо от грешката то се публикува е е нужно повторно писане просто дава грешка при опита да изпрати мейла.

Мнение Пон Дек 01, 2008 5:19 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
S.T.A.L.K.E.R.
Ранг - Чернобил
Ранг - Чернобил

Местожителство: Припять...
  Отговорете с цитат   

Цитат:

Sunny написа:
Sad За съжаление приятелю знам за проблема той се появява когато пусналият темата е отбелязал форума да му изпраща мейл при нов отговор и търся подходящо решение на проблема понеже форумната система е изключително много променена от основният вариант. Проблема се появи когато форума беше нападнат от спам ботове. Работя над решаването на проблема и се надявам скоро да имам приемливо решение.

Още веднъж съжалявам за създалият се проблем.

П.П.
Когато се поства мнение независимо от грешката то се публикува е е нужно повторно писане просто дава грешка при опита да изпрати мейла.

Разбирам,ще махан опцията за имейла. Усмивка
Мнение Вто Дек 09, 2008 2:01 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Amigo0o
Нов потребител
Нов потребител

Отговорете с цитат   

@Sunny

Намери това в emailer.php

Цитат:

if (!$result)
{
message_die(GENERAL_ERROR, 'Failed sending email :: ' . (($this->use_smtp) ? 'SMTP' : 'PHP') . ' :: ' . $result, '', __LINE__, __FILE__);
}

и го премахни.
Надявам се че това е варият за оправянето на този бъг ако тои все още съществува. Rolling Eyes
Мнение Пон Фев 09, 2009 11:46 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sunny
Dictador
Dictador

Местожителство: Някъде там ...
  Отговорете с цитат   

Благодаря приятелю. Усмивка Този бъг е сериозно залегнал във версия 2 на тази форумна система. Първоначално мислех, че се дължи на някоя модификация, която съм правил, но се оказа, че доста хора са попадали на него. Иначе проблема все още го има поради причината, че обмислях мигриране към друга или към по-нова версия на форума, но това ще е в близко бъдеще. Благодаря за помощта мисля да приложа съвета ти.

Мнение Вто Фев 10, 2009 12:33 am
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер

Създайте нова тема Напишете отговор
Бърза навигация
Идете на:   

Часовете са според зоната GMT + 2 Часа.
В момента е: Вто Мар 26, 2019 10:45 am
  Покажи мнения от преди: