КАКВО ЗНАЕМ ЗА ЧЕРНОБИЛСКАТА АВАРИЯ?
Предишна тема  |  Следваща тема  >

Създайте нова тема  Напишете отговор
Чернобил > Предложения и критики

Автор Съобщение
razved4ik
Ранг - Киев
Ранг - Киев

Местожителство: България, Стара Загора
КАКВО ЗНАЕМ ЗА ЧЕРНОБИЛСКАТА АВАРИЯ?   Отговорете с цитат   

Предлагам да създадем Клуб "Какво знаем за Чернобилската авария?".
По този начин ще можем да обменим и нформация и да сверим часовника сиУсмивка
Предлагам този клуб да се учреди като напълно легален, с членове, устав и т.н.
Мнение Пон Юни 23, 2008 12:58 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Sunny
Dictador
Dictador

Местожителство: Някъде там ...
  Отговорете с цитат   

Аз гласувам ЗА . При обсъждане с hamilo и двамата сме на мнение, че подобно нещо е страхотна идея. като начало ще има такава секция във форумът. Усмивка

Мнение Пон Юни 23, 2008 5:43 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
xperiment
Добре дошъл
Добре дошъл

Отговорете с цитат   

Ами преди две години тоест кат бях на 12 разбрах от приятели че е гръмнал "някакъв си завод преди години" те си говореха и ми стана интересно но след това съжалих че се заслушах Laughing Laughing много се стреснах от това което чух и се опитах да забравя,но след време ми се засили интереса разбрах че това не е някакъв си завод започнах да гледам клипове но това не ми стигаше като ИНФО и си викам я да пусна в google Чернобил и така открих този форум прочетох много интересни неща и форума много ми хареса Намигване Rolling Eyes
Мнение Пон Яну 12, 2009 5:06 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sunny
Dictador
Dictador

Местожителство: Някъде там ...
  Отговорете с цитат   

Цитат:

xperiment написа:
Ами преди две години тоест кат бях на 12 разбрах от приятели че е гръмнал "някакъв си завод преди години" те си говореха и ми стана интересно но след това съжалих че се заслушах Laughing Laughing много се стреснах от това което чух и се опитах да забравя,но след време ми се засили интереса разбрах че това не е някакъв си завод започнах да гледам клипове но това не ми стигаше като ИНФО и си викам я да пусна в google Чернобил и така открих този форум прочетох много интересни неща и форума много ми хареса Намигване Rolling Eyes

Нещата за жалост съвсем не бяха такива, каквито бяха представени някога. Добре дошъл при нас xperiment.

Мнение Вто Яну 13, 2009 12:29 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
xperiment
Добре дошъл
Добре дошъл

Отговорете с цитат   

Благодаря.Най-интересна ми е темата със спомените ви Very Happy но за жалост има много малко хора в този форум а като казах за този форум на съученици те ми казаха че не им се занимава с глупости Sad жалко е просто...
Мнение Вто Яну 13, 2009 9:01 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ghost
Редовен потребител
Редовен потребител

Местожителство: Припят
  Отговорете с цитат   

Цитат:

xperiment написа:
Благодаря.Най-интересна ми е темата със спомените ви Very Happy но за жалост има много малко хора в този форум а като казах за този форум на съученици те ми казаха че не им се занимава с глупости Sad жалко е просто...

Това наистина е тъжно...да кажат подобно нещо относно тази трагедия...понеже те не могат да видят нещата от реална гледна точка, те просто си представят един сайт и информация и нищо повече, но нека се опитат да се поставят на деня и на мястото след аварията, да видят какъв е живота на хората в околността...и тогава със сигурност ще им се насълзят очите и ще искат да помогнат, но ще знаят, че не могат... или, че е прекалено късно Crying or Very sad
Мнение Чет Яну 05, 2012 2:31 am
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Име

Създайте нова тема Напишете отговор
Бърза навигация
Идете на:   

Часовете са според зоната GMT + 2 Часа.
В момента е: Вто Мар 26, 2019 10:46 am
  Покажи мнения от преди: