ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!!
Предишна тема  |  Следваща тема  >

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Чернобил > Архив

Автор Съобщение
razved4ik
Ранг - Киев
Ранг - Киев

Местожителство: България, Стара Загора
ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!!   Отговорете с цитат   

Здравейте! Останах приятно изненадан, когато попаднах на този сайт. Поздравления! Аз вече в продължение на 1 година изучавам аварията в ЧАЕЦ и Припят и мога да кажа, че знам много неща. Много бих се радвал ако настоящия сайт съдържа снимки и информация, която НЕ Е КОПИРАНА от други сайтове, а собствена. За това може да помогнем всички ние! Нали? А защо не и да отидем на място в Припят?! Smile))
Мнение Пон Окт 09, 2006 10:31 am
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Sunny
Dictador
Dictador

Местожителство: Някъде там ...
  Отговорете с цитат   

Радвам се , че страницата ти е допаднала. А колкото да материалите те са изцяло от интернет да . Идеята е да се създаде страница, на която материалите да са събрани и ако е нужно и преведени за хората желаещи да научат нещо повече за трагедията. Усмивка Колкото за посещението на място Усмивка лично аз смятам , че има и плюсове и минуси . Въпроса на лично желание понеже самото посещение на място за някой може да натоварващо . Човек по никакъв начин не може да е подготвен за посещение на подобно място . В крайна сметка все още има не една компания като New Logic , който предлагат тур из зоната за желаещите да я посетят. Усмивка

П.П.
За желаещите да погледнат ето страницата на Украинската туристическа компания : http://www.newlogic.com.ua

Мнение Вто Окт 10, 2006 8:29 am
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
KRAKOMOBILA
Ранг - Киев
Ранг - Киев

Отговорете с цитат   

Колкото ми е интересно толково и треперя докато чета за Чернобил. Сайта е много хубав радвам се,че има хора който се занимават и с това. Много бих искал да отида до Припят но има време както се казва "ще поживеем ще видим" Усмивка
Мнение Пет Апр 27, 2007 10:34 am
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
hrisi_plamenova
Редовен потребител
Редовен потребител

Отговорете с цитат   

Поздравления и от мен-личи си ,че някой доста се е потрудил.

Понякога хората се оказват много малки в големите си амбиции!!!
Мнение Пон Май 07, 2007 11:00 pm
hrisi_plamenova
Редовен потребител
Редовен потребител

Отговорете с цитат   

Колкото до популяризацията ми и ние може да се включим, кано начало с линкове в другите форуми, които посещаваме.

Мнение Пон Май 07, 2007 11:01 pm
Sunny
Dictador
Dictador

Отговорете с цитат   

Поднасям изключителна благодарност на hrisi_plamenova за помоща. Този сайт нямаше да е възможен без помоща на потребителите.

Благодарност от мен и целият екип на сайта.

Извинявам се за бавният темп на запълване на информацията на сайта, но бях няколко месеца извън България. Сега ще се постарая да компенсирам с още интересни материали.

Поздрави на всички Усмивка

Мнение Вто Май 08, 2007 5:24 pm
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
hrisi_plamenova
Редовен потребител
Редовен потребител

Отговорете с цитат   

За нищо, всички ще се включат с каквото могат.
Не видях тема с извадки от пресата за трагедията, писаните тогава....ще се поровя, първите реакции и на хората и на политиците са важна информация.

Мнение Вто Май 08, 2007 10:27 pm
Sunny
Dictador
Dictador

Отговорете с цитат   

Усмивка В интерес на истината единствената реакция от страна на пресата в първите дни в пресата е била една малка колонка не помня в кой вестник , където се споменава за незначителен инцидент. Също се споменява, че опасност няма. Официална информация е изнесена в пресата чак когато радияцията е преминала границата и е регистрирана с ъседните страни.

Мнение Сря Май 09, 2007 3:10 pm
hrisi_plamenova
Редовен потребител
Редовен потребител

Отговорете с цитат   

Хм....обяснимо е, след като такава информация им е била спусната. Е аз така или иначе няма да намеря нещо точно от тези дни, или поне ще е много трудно. Ще видим..

Мнение Сря Май 09, 2007 10:35 pm
Sunny
Dictador
Dictador

Отговорете с цитат   

Ами според мен ще бъде доста трудно, но ти пожелавам успех . Усмивка

Мнение Чет Май 10, 2007 6:30 am
hrisi_plamenova
Редовен потребител
Редовен потребител

Отговорете с цитат   

Цитат:

Sunny написа:
Ами според мен ще бъде доста трудно, но ти пожелавам успех . Усмивка

Very Happy

Мнение Чет Май 10, 2007 9:55 pm

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Бърза навигация
Идете на:   

Часовете са според зоната GMT + 2 Часа.
В момента е: Съб Юли 31, 2021 8:37 pm
  Покажи мнения от преди: